apologetika.lt gyvai: Darius Žvirblis

Laurynas JacevičiusLeave a Comment

When:
May 10, 2019 @ 7:00 pm – 9:00 pm
2019-05-10T19:00:00+03:00
2019-05-10T21:00:00+03:00
Where:
Salotų baras 'Mano Guru'
Vilniaus g. 22
Vilnius
Cost:
0-5 EUR

Super mega grand skelbimas. Pradedame koncertų + pokalbių ciklą „apologetika.lt gyvai“, kurio metu turėsite galimybių pamatyti akimis ir išgirsti ausimis įdomios įdomių kūrėjų kūrybos bei pašnekesių apie ją. Tiksliau – apie ja išsakomas mintis, idėjas, jausmus ir, apskritai, pasaulėžiūrą. Pokalbius ves apologetika.lt koordinatorius ir Reasonable Faith Vilniaus skyriaus vadovas Laurynas Jacevičius.

Pirmasis svečias – Darius Žvirblis, autorius, muzikantas ir mąstytojas nuo pajūrio, buvęs grupės „Atika“ veidas ir balsas. Pirmą kartą jį išgirdau, kai man (Laurynui) buvo 15-a, ir vėl pradėjau klausytis jau būdamas beveik trisdešimties, tačiau išgirdau, ko negirdėjau anksčiau. Todėl ir užsimaniau pasikalbėti bei įgyvendinti savanaudišką norą darkart užmesti ausį gyvai (tik iš arčiau).

Vietoje galėsite tiek laimėti, tiek įsigyti naująjį Dariaus albumą „Smičiumi į tavo plaukus“. Pabandymui galite užsukti čia: https://www.pakartot.lt/album/smiciumi-i-tavo-plaukus (pirkt vis tiek reiks).

SVARBU!
-> Būtina REGISTRACIJA! Kadangi vietų skaičius yra ribotas, maloniai ir primygtinai kviečiame sėdimas vietas rezervuoti el. paštu info@apologetika.lt Būtume dėkingi, jei prieš tai pervestumėte 5 EUR kaip paramą į toliau nurodytą sąskaitą, su prierašu: „apologetika.lt gyvai“. Taip ne tik padėsite padengti šio ciklo įgyvendinimo kaštus ir galėsite pataupyti savo kojas, bet ir gausite DOVANŲ kavos/arbatos (pasirinktinai) – vau! – bei vandens ant stalo.

Rekvizitai paramai pervesti:
VŠĮ Gerosios Naujienos centras,
Įmonės kodas: 124543710
Sąskaitos nr.: LT11 7044 0600 0542 1133 (SEB bankas)
Mokėjimo paskirtis: apologetika.lt gyvai

->Stovimų vietų vietų rezervuoti anei už jas vesti paramos nereikia (nebent norite), tačiau jų irgi yra ribotai.

Taip pat kviečiame prisidėti prie Salotų baras ‘Mano guru’ socialinės misijos perkant kavą, arbatą, pyragus, salotas ar bet ką kitą, ką mėgstat kramsnoti/siurbčioti.

Uždangos nuotrauka: Robertas Gabrys

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *