• Į tikrus klausimus

  • Tikri atsakymai

 Rekomenduojama medžiaga (anglų k.)


Apologetas

Specializacija

Internetinė svetainė

Youtube kanalas
William Lane Craig Filosofija, teologija, debatai reasonablefaith.org DrCraigVideosReasonableFaithOrg
Ravi Zacharias Kultūrinė apologetika, filosofija rzim.org RZIMRavi Zacharias
John Lennox Mokslo filosofija, debatai johnlennox.org RZIMJohn Lennox
Michael Ramsden Moralinė filosofija, ekonomika theocca.org RZIMM. RamsdenOCCAOxford
Nabeel Qureshi Islamas, kultūrinė apologetika nabeelqureshi.com RZIM; NQMinistries
David Wood Islamas, filosofija, debatai answeringmuslims.com Acts17Apologetics
Gary Habermas Kristaus prisikėlimas, NT garyhabermas.com Gary Habermas
Norman Geisler Klasikinė apologetika normangeisler.com Norman Geisler
J. P. Moreland Filosofija, neuromokslas, siela jpmoreland.com J. P. Moreland
Alvin Plantinga Filosofija, religijos filosofija Articles of A. Plantinga Alvin Plantinga
Timothy Keller Teologija, kultūrinė apologetika timothykeller.com Tim Keller
Os Guinness Sociologija, socialinė kritika Os Guinness RZIM; OS Guinness
Organizacija Specializacija Internetinė svetainė Youtube kanalas
Reasonable Faith Krikščioniškojo tikėjimo pagrindimas reasonablefaith.org DrCraigVideosReasonableFaithOrg
RZIM Krikščioniškojo tikėjimo pagrindimas rzim.org RZIM
The OCCA Apologetų ruošimas theocca.org OCCAOxford
The Veritas Forum Diskusijos, paskaitos universitetuose veritas.org VeritasForum
Acts 17 Apologetics Apologia islamui acts17.net Acts17Apologetics
Socrates in the City Paskaitos, interviu socratesinthecity.com socratesinthecity
Discovery Institute Technologija ir mokslas discovery.org DiscoveryInstitute

Gauti naujienas!