Apologetika

Mediateka

Ateitininkų dialogų vedėjas Matas Bandzevičius ir Laurynas Jacevičius (apologetika.lt) kalbasi apie evangelizacines pastangas ir patirtis bei kritiką krikščionybei.

Skaityti toliau

Antrajame laidos „Biblijos slėpiniai“ sezone dr. Paulius Čerka (VDU) ir dr. Laurynas Jacevičius (apologetika.lt) kalbasi apie vieną apie pamatinį visos Biblijos tekstą – Pradžios knygą. Septintoje laidoje kalbėta du sukūrimo pasakojimus, dokumentinę hipotezę, Edeno sodą, medžius ir laisvą valią.

Skaityti toliau

Simonas Bendžius ir Laurynas Jacevičius (apologetika) 2023 m. krikščioniškos žiniasklaidos konferencijoje kalbasi apie religinį diskursą internete.

Skaityti toliau

Šešta Evangelinio Biblijos instituto Tarnystės mokyklos 2024 m. pavasario semestro paskaita. Ciklas: Biblijos apologetika. Tema: Biblija kaip Dievo žodis, jos įkvėptumas, neklaidingumas ir neklystamumas. Lektorius: Laurynas Jacevičius (apologetika.lt).

Skaityti toliau

Antrajame laidos „Biblijos slėpiniai“ sezone dr. Paulius Čerka (VDU) ir dr. Laurynas Jacevičius (apologetika.lt) kalbasi apie vieną apie pamatinį visos Biblijos tekstą – Pradžios knygą. Šeštoje laidoje kalbėta apie dangų ir žemę, Dievo poilsį, šabą ir žydų šventes.

Skaityti toliau

Penkta Evangelinio Biblijos instituto Tarnystės mokyklos 2024 m. pavasario semestro paskaita. Ciklas: Biblijos apologetika. Tema: Biblijos patikimumas: autentiškumas, vidiniai bei išoriniai liudijimai ir egzistencinė reikšmė. Lektorius: Laurynas Jacevičius (apologetika.lt).

Skaityti toliau

Antrajame laidos „Biblijos slėpiniai“ sezone dr. Paulius Čerka (VDU) ir dr. Laurynas Jacevičius (apologetika.lt) kalbasi apie vieną apie pamatinį visos Biblijos tekstą – Pradžios knygą. Penktoje laidoje kalbėta apie Dievo atvaizdą ir panašumą, vyrus ir moteris bei gyvūnų mirtį iki nuopolio.

Skaityti toliau

Ketvirta Evangelinio Biblijos instituto Tarnystės mokyklos 2024 m. pavasario semestro paskaita. Ciklas: Biblijos apologetika. Tema: Evangelija ir Jėzaus prisikėlimas. Lektorius: Laurynas Jacevičius (apologetika.lt).

Skaityti toliau

Antrajame laidos „Biblijos slėpiniai“ sezone dr. Paulius Čerka (VDU) ir dr. Laurynas Jacevičius (apologetika.lt) kalbasi apie vieną apie pamatinį visos Biblijos tekstą – Pradžios knygą. Ketvirtoje laidoje kalbėta apie biblinę kosmologiją, drakonus, dangaus šviesulius, dinozaurus ir kitas įdopmybes Pradžios knygoje.

Skaityti toliau

Trečia Evangelinio Biblijos instituto Tarnystės mokyklos 2024 m. pavasario semestro paskaita. Ciklas: Biblijos apologetika. Tema: literatūros žanrai Biblijoje. Lektorius: Laurynas Jacevičius (apologetika.lt).

Skaityti toliau

10/189